• wyszukaj nocleg

Miasto

rodzaj noclegu

do centrum

cena max
+ wyszukiwanie zaawansowane
  • Apartament "El Bosque" i "Duplex" w Hiszpanii, Costa Blanca

     
Alicante ul. Calle Santa Rita 6 kom. 792840194
Zapytaj o ofertę

imię i nazwisko
e-mail
telefon
od do
treść zapytania

kod z obrazka
Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie
Hiszpańskie wakacje dla spragnionych spokoju i słońca!!! Przez cały rok atrakcje. Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia w niezapomnianym wydaniu! Warto to zobaczyć i doświadczyć samemu.

Mamy dla Państwa dwie nieruchomości w Playa Flamenca: apartament El Bosque i segment Duplex położone niedaleko od siebie, blisko morza (700 m). Teren jest ogrodzony. Na terenie kompleksów znajdują się również baseny do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Osiedla blisko wszelkich udogodnień miejskich oraz sklepów. 

W odległości spacerowej tor gokartowy, korty tenisowe, korty do squasha , centrum handlowe La Zenia Bulevard, supermarket Lidl, Supercor, Mercadona i inne, restauracje i fast-foody. W pobliżu również pola golfowe.

Szczegółowe informacje w zakładce Cennik.

Apartament i Duplex położone są w południowej części Costa Blanca. Wybrzerze to oferuje Państwu  320 słonecznych dni w roku i 13 km piaszczystych plaż i 12 pól golfowych w odległosci do 20 km od lokum. Idealne miejsce do zwiedzania Alicante, Murcii, Elche, Valencii, Torrevieja, słone jeziora do leczniczych kąpieli błotnych i wiele innych atrakcji. 

Najbliższe lotniska: Alicante lub Murcia.

Zapraszamy! Będziecie Państwo zadowoleni.

kontakt:  Katarzyna +48 792840194  Zdzisław +48 884344068

Informacje turystyczne:
 Costa Blanca reprezentowana jest przez liczne nadmorskie kurorty, m.in. Torrevieja, Benidorm, Xábia, Denia i Alicante.
Na szczególne zainteresowanie, ze względu na leczniczy klimat, zasługuje obszar o promieniu 40 km wokół popularnej miejscowości Torrevieja, zwanej też słonecznym miastem.

 Jest to rejon słynący z wydobycia soli morskiej  (2 miejsce na świecie), co również ma wpływ na występowanie tu korzystnego mikroklimatu. 

  Kąpiele w jeziorach solnych oraz błoto z sadzawek solankowychkorzystnie wpływają na urodę, wspomagają odchudzanie, a także zwalczanie różnych schorzeń m.in. serca, astmy oraz chorób reumatycznych.

              

Liczba odwiedzin strony: - od - (dzisiaj -)
Serwisy | Rejestracja

Sylwester | noclegi nad jeziorem
stat4u
Partnerzy: Słowa kluczowe